وردپرس استار

طراحی سایت فروشگاهی با لاراول

طراحی سایت فروشگاهی با لاراول

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی با لاراول ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیبان است، حتما طراحی سایت فروشگاهی با لاراول لازمه موفقیت کسب و کار شماست.

چرا که طراحی بصری سایت شما در طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی با لاراول نمی توانید با استفاده از سایت ساز های آماده یک سایت فروشگاهی مطابق با اهداف ، نیاز ها و سلیقه شما براساس نوع فعالیت طراحی شود و همچنین افزایش بازدید سایت امکان پذیر نخواهد بود.

علاوه بر این ها با طراحی سایت فروشگاهی با لاراول در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر و قابلیت توسعه بالاتری را به همراه خواهد داشت.

مزیت های طراحی سایت فروشگاهی با لاراول

در ادامه به مزیت های طراحی سایت فروشگاهی با لاراول می پردازیم…

نگران فیلتر شدن سایت نیستید

اولین مزیتی که طراحی سایت فروشگاهی با لاراول به همراه دارد این است که اگر تنها راه ارتباطی شما با مشتریان و کاربرانتان شبکه اجتماعی از جمله تلگرام ، اینستاگرام و… باشد، ممکن است با فیلتر شدن صفحه یا هر گروهی در تلگرام از دسترس خارج شود و این ارتباط بین شما و مشتریانتان از بین رفته و یا دچار اختلال می شود.

طراحی سایت فروشگاهی با لاراول به شما این اطمینان خاطر را می دهد که ارتباط بین شما و مشتریانتان حفظ می شود و از این طریق می توانید حتی با وجود فیلتر شدن کاربران و مخاطبان را با داشتن یک سایت فروشگاهی جذب کنید.

گسترش حوزه ی فعالیت کسب و کار

شما با طراحی سایت فروشگاهی با لاراول میتوانید کالاها و محصولاتی را که به کاربران و مخاطبان هدفتان عرضه می کنید، در یک محیط جغرافیایی بزرگتر به نمایش بگذارید و آن ها را به تعداد بیشتری از افراد معرفی کنید.

با انجام این اقدام، هم از یک کسب کار نوپا خارج می شوید و هم افراد بیشتری با سایت شما و محصولاتتان آشنا می شوند و با ارائه محصولات متنوع تر با تعداد بیشتر، می توانید نظر آن ها را به خوبی جلب کنید و اجازه انتخاب و خرید را به آن ها بدهید.

از طرفی دیگر به دلیل وجود مشغله های زیاد، امروزه درخواست و تمایل به سفارشات آنلاین از سایت های فروشگاهی بیشتر و بیشتر می شود؛ بنابراین اگر شما در طراحی سایت فروشگاهی با لاراول ، قابلیت خرید آنلاین و درگاه های پرداختی بانکی را قرار دهید، به تعداد مشتریان شما افزوده خواهد شد و در این صورت شانس بیشتری برای گسترش کسب و کارتان را به خودتان می دهید.

گسترش گستره جغرافیایی

داشتن یک فروشگاه به صورت فیزیکی قطعا مشتریانی از محله سکونت خود و یا محله های اطراف خواهد داشت اما یک کسب و کار فیزیکی با طراحی سایت فروشگاهی با لاراول می تواند محصولات خود را  به سراسر کشور و بدون داشتن محدودیت جغرافیایی در سطح بین المللی، به فروش برسانند و این امر فقط از طریق داشتن یک استراتژی تجارت الکترونیک امکان پذیرمی باشد.

این از مهم ترین مزایای طراحی سایت فروشگاهی با لاراول است که شما می توانید محصولات خود را در سطح جهان معرفی کرده و به فروش برسانید.

از بین رفتن محدودیت زمانی و مکانی

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت فروشگاهی با لاراول از بین رفتن محدودیت زمانی و مکانی است. یک سایت فروشگاهی اینترنتی این قابلیت را به افراد می دهد که بدون مراجعه و صرف زمان برای مراجعه به مراکز خرید ، در هر ساعت از شبانه روز محصول مورد نظر خودتان را سفارش دهید و نیز این مزیت را برای صاحب سایت ایجاد می کند که به صورت هم زمان پاسخگوی بیش ازصدها مشتری باشد و سقف محصولات خود را به فروش انبوه برساند.

کنترل و نظارت دقیق تر بر فروش کالا

با طراحی سایت فروشگاهی با لاراول می توانید نظارت بیشتر، دقیق تر و کنترل شده ای بر محصولاتتان داشته باشید؛

به این صورت که شما می توانید از قسمت انتقادات و پیشنهادات کاربران و مشتریانتان میزان رضایت و عدم رضایت آن ها از محصولات دریافتیشان آگاه شوید و بدانید که از کدام محصولات شما مشتریان رضایت بیشتری دارند و در صورت عدم رضایت در روند بهبود این وضعیت تلاش کنید و علاوه برآن این کار به شما این اجازه را میدهد که میزان خروجی کالای محبوب را نیز به صورت دقیق نظارت کنید.

ارائه خدمات پس از فروش به کاربران

بیشتر مشتریان هنگام خرید جدا از انتخاب محصول نکته ای که برایشان بسیارمهم است این است که آیا فروشنده در صورت مشکلی پس از فروش، خدماتی را ارائه میدهند یا نه ؟

با طراحی سایت فروشگاهی با لاراول می توانید این ویژگی مهم را سایت قرار دهید که پس از خرید در صورت وجود مشکلی در ظرف چند روز مشتری می تواند کالا را مرجوع کند و یا بادر نظر داشتن استراتژی ، خودتان میتوانید قوانینی را برای خدمات پس از فروش به کاربران وضع کنید.

با انجام این اقدام میتوانید اطمینان خاطر مشتریان را جلب کنید و تعداد سفارش دریافتی را افزایش دهید و این عامل باعث اعتماد بیشتر مشتریان به سایت شما خواهد شد.

اعتبار برندتان افزایش می یابد

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت فروشگاهی با لاراول که جنبه مثبتی دارد این است که شما را از کسب و کار نوپا و محلی خارج میکند و این کار باعث اعتبار بخشی به برند شما میشود و شما را وارد بیزینس های بزرگ و همینطور بین المللی خواهد کرد. ایجاد فروشگاه در شبکه های مجازی رایگان بوده و کسب و کارهای زیادی در آن فعالیت می کند.

اما در این بین هستند افراد سودجویی که  مشتریان با اعتماد به آن ها از ایشان خرید می کنند، ولی سرشان کلاه می رود و محصولی دریافت نمی کنند یا محصول بی کیفیت به دستشان می رسد. یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی این است که مشتریانی که به وب سایت شما مراجعه می کنند،

با ظاهری حرفه ای روبرو می شوند، در نتیجه اعتبار بیشتری کسب می کنید. همچنین با گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی می توانید اعتبار و اعتماد بیشتری هم از مشتریانتان دریافت کنید.

حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مشتری

یکی از مزیت هایی که در طراحی سایت فروشگاهی با لاراول نیز وجود دارد که بیشتر مناسب برای عمده فروشان است ؛ بدین شکل که با طراحی یک سایت فروشگاهی به روش لاراول، عمده فروشان میتوانند با حذف واسطه ها به صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط باشند و محصولاتشان را مستقیما به دست مشتریان برسانند.

با این روش هم فروشنده و هم خریدار سود خواهد کرد و میزان پولی که به واسطه ها میرسد حذف شده و به صورت مستقیم میان فروشنده و خریدار تقسیم میشود.

هدف گذاری با عرضه بر مبنای تقاضا

خریداران با مراجعه به یک فروشگاه فیزیکی، توقع مشاهده محصولات و بررسی کیفیت آن ها را دارد، هرچند که ممکن است مراجعه کننده کالا را بخرد و بنا به هر دلیلی ائم از قیمت، مقایسه با کالای دیگر و… از خرید آن، منصرف شود. در هر صورت شما موظف هستید موجودی مناسبی از کالاهای قابل ارائه، با میزان تقاضای نامشخص مشتریان داشته باشید .

برای یک فروشگاه آنلاین، لازم است تصویر و کاتالوگ مناسبی برای هر محصول ارائه کند و شما با طراحی سایت فروشگاهی با لاراول به این دسته از مشتریان کمک می کنید تا با اعتماد بیشتری محصول را سفارش خواهند داد و همینطور کاتالوگ و اطلاعات آن باعث می شود تا مشتری اطلاعات بیشتری از کالا های موجود در سایت شما داشته باشد و راحت تر محصول مطابق نیاز خود را خریداری یا سفارش دهد.

امکان صرفه جویی در هزینه های متفرقه

یکی از مهم ترین مزایای طراحی سایت فروشگاهی با لاراول برای کسب و کار ها ، صرفه جویی در هزینه های متفرقه است. امروزه تقریبا هر مکانی می تواند به عنوان یک فروشگاه فیزیکی مورد استفاده قرار گیرد. مکان هایی مانند انبار، واحد مسکونی یا تجاری، پارکینگ و … را می توان به عنوان فروشگاه فیزیکی در نظر گرفت.

اما هر کدام از این مکان ها دارای هزینه های بالایی مانند اجاره، مالیات، بیمه، هزینه دکوراسیون، حقوق کارمندان و صورت حساب های مربوط به آب، برق و گاز و… می باشند. بسیاری از افراد نمی توانند این هزینه های متفرقه را بپردازند؛ اما میتوانند با هزینه کمتری برای سرور میزبان یا هاست، دامنه، طراحی صفحات اینترنتی و کارمندان اینترنتی، به فعالیت بپردازند.

قابلیت امکان مقایسه

یک فروشگاه‌های اینترنتی، گستره وسیعی از تنوع محصولات و قیمت گذاری‌ها را ارائه می‌دهند تا بتوانند مشتریان با هر سلیقه و نیازمندی‌های متفاوت و بیشتری را جذب کند. شما می‌توانید پیش از خرید، گزینه‌هایی که مورد نظرتان را به صورت اینترنتی با یک دیگر مقایسه کنید.

برخی از فروشگاه‌های اینترنتی با طراحی سایت فروشگاهی با لاراول قابلیت امکان مقایسه بین محصولات مختلف و مشاهده نظرات کاربران درباره محصولات خریداری شده را ارائه می‌دهند تا مشتریان بتوانند برای انجام خرید خود، تصمیمات بهتری بگیرند.

امکان تحلیل دقیق مخاطبان و نیاز آنها

به کمک سایت طراحی سایت فروشگاهی با لاراول میتوانید رفتار و نیاز مشتریان را تحلیل و بررسی کنید. در صورتی که در شبکه هایی مانند اینستاگرم این قابلیت محدود است و این تحلیل با استفاده از ابزارهای حرفه ای صورت میگیرد و به شما به عنوان مدیر یک سایت، این امکان را فراهم میکنید تا دید بهتری از کاربران، سلیقه و نیاز آنها پیدا کنید.

در نتیجه با ارائه محصولاتی بهتر و با کیفیتتر، مشتریان بیشتری برای خود جذب کنید. طراحی سایت فروشگاهی با لاراول این است که میتوانید میزان محبوبیت محصولات را در بین کاربران مشاهده کرده و مقایسه کنید.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وردپرس استار

وردپرس استار